Chata Jánošík

Ubytovanie v Terchovej

Chata Jánošík

Chata z ktorej máte všade blízko. Nachádza sa totiž priamo v centre Terchovej. Z chaty vidieť Malý Rozsutec. Zhruba 5 minútová prechádzka Vás privedie do Relaxačného centra Terchovec, kde si môžete dopriať wellness alebo zahrať tenis, squash, bowling. V prípade, že dovolenkujete s detičkami vedľa relaxačného centra sa nachádza lanový zábavný park. Pár minút je vzdialený aj amfiteáter, kde sa počas letných prázdnin koná množstvo festivalov. Najznámejší festival Jánošíkove dni si tak môžete vychutnať priamo " z okna " vašej chaty.
Chata má veľkú oplotenú záhradu, kde sa Vaše deti môžu bezpečne hrať. Parkovisko je priamo pri chate. V podkroví sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby. Na prvom poschodí sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom, 2 lôžková izba, WC s kúpeľňou, terasa a vchod. Na prízemí so zvlášť vchodom sa nachádza dvojlôžková izba, WC, kúpeľňa a kuchyňa.

Vybavenie

  • Plne vybavená kuchyňa (mikrovlnka, chladnička, elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, hriankovač).
  • Sprchový kút, WC, rádio, káblovka, TV, veľká záhrada s ohniskom.
  • Kapacita chaty je 6 osôb + 2 prísteľky.
  • Cena za ubytovanie je kalkulovaná na plný počet osôb.

Cenník ubytovania

Letná sezóna

110€ / noc
Celá chata

Víkend - leto

220€ / 2 noci
Celá chata

Zimná sezóna

120€ / noc
Celá chata

Víkend - zima

240€ / 2 noci
Celá chata

22.12. - 6.1.

150€ / noc
minimálne 5 nocí
  • príplatok za psa: 5€ / noc
  • jednorázový príplatok za drevo: 10€